ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

EAAD 2013

На сучасному етапі в розвитку дерматотрихології на Україні відзначаються послідовні кроки.

2 червня 2013 року в рамках 3-го Міжнародного конгресу Євро-Азіатської Асоціації дерматовенерологів був зроблений ще один важливий крок у розвитку цього напрямку.

Делегатам конференції була представлена ​​унікальна можливість взяти участь в заході, присвяченому питанням вивчення гніздової алопеції. Актуальність обраної теми незаперечна, так як на сьогоднішній день, на нашу думку, гніздова алопеція є «мінорною темою» в дерматотрихології, і незважаючи на безліч досліджень, що проводяться, в ній залишається більше запитань, ніж відповідей.

Статистичні дані говорять про неухильне зростання захворюваності гніздовою алопецією, з тенденцією до збільшення кількості пацієнтів дитячого віку.

На нашій монотематичній секції, присвяченій питанням вивчення гніздової алопеції свої доповіді прочитали провідні трихологи Ізраїлю (Абрахам Злотогорскій), Канади (Джеррі Шапіро), України (Юлія Овчаренко, Інесса Сербіна) і Росії (Владислав Ткачов).

З особливою гордістю і пошаною я хочу сказати про со-голів нашої секції: Професор Абрахам Злотогорський – Відділення дерматології та Центр генетичних захворювань шкіри і волосся, Медичний центр «Хадасса» і Єврейський університет, Єрусалим, Ізраїль. Абрахам Злотогорскій є Секретарем Європейського Товариства Дослідження Волос – найбільш авторитетної міжнародної організації, що займається дослідженнями волосся.

Професор Джеррі Шапіро – Кафедра дерматології Нью-Йоркського Університету, Нью- Йорк, штат Нью-Йорк і кафедра дерматології та вивчення шкіри, Університет Британської Колумбії, Ванкувер, Канада. Джеррі Шапіро по праву визнаний засновник напряму трихології в світі.

Від імені моїх со-голів і спікерів заходу, хочу висловити надію, що Ваша участь в нашій секції – це дуже важливий крок на початку великого шляху плідного міжнародного співробітництва з метою обміну досвідом, ідеями та інформацією в галузі вивчення проблем росту волосся і інтеграції світових знань та досягнень в українській дерматотрихології.

Ми вдячні делегатам з усіх куточків земної кулі, які знайшли можливість приєднатися до нас в Одесі!

Вверх