ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

NATIONAL TRICHOLOGY SYMPOSIUM UHRS

Завершуючи цей непростий рік, який був багатий на освітні заходи, ми хотіли поставити гарний фінальний акорд і підвести підсумок нашої великої багаторічної роботи на Національному симпозіумі Українського товариства дослідження волосся, який був присвячений поданням клінічних рекомендацій по менеджменту пацієнтів з гніздовою алопецією.

І той факт, що до нашого національного кворуму приєдналися колеги з Грузії, Білорусі, Росії, Узбекистану, Казахстану, Литви, Латвії, Естонії, Сербії, Італії, Молдови, Дубаї і Сполучених Штатів підтверджує зацікавленість колег здобути перемогу в битві з загадковим захворюванням.

Ми сподіваємося, що створені колегіумом UHRS рекомендації стануть ще одним кроком до об’єднання дерматологів у вивченні цієї хвороби, будуть структурною основою створення всеукраїнського реєстру пацієнтів з гніздовою алопецією і, в кінцевому підсумку, оптимізують лікувальну допомогу. А головне – започаткують для роботи над клінічними рекомендаціями по іншим трихопатологіям і регулярному перегляду, доповнення та удосконалення вже існуючих.

Вітаю переможців інтерактиву: Бусько Ольга (Сорренто Ваш), Безкоровайна Галина Олександрівна (чекаємо на стажування) Білоног Вікторія, Вербицька Вікторія Василівна, Nino Khutsishvili – запрошуємо з доповідями на UHRS2021, Вікторія Баскакова, Веремчук Софія Володимирівна, Врублевська Анна Сергіївна – завдяки вам Українська школа трихології живе і розвивається!

В оригінальний контент заходу були вкладені досвід, професіоналізм, креатив, праця, енергія, час і любов великої команди дуже талановитих людей. А коли ставишся до справи життя, як до самого життя, доля дарує такі зустрічі. Дякуємо всім, хто доклав руку і серце до Симпозіуму, дякуємо нашим соратникам, добре відомим і улюбленим Сербіній Інессі Михайлівні і Хабзею Кузьмі Миколайовичу за віру, професору Jerry Shapiro за підтримку і професійну дружбу, партнерам заходу за внесок в розвиток української трихології, і звичайно, всіх учасників, за те, що в інформаційному потоці сьогодньошнього дня ви з нами!

Вверх