ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

FIRST EEAHRS CONGRESS 2021

Звіт про проведення 1-го Конгресу об’єднаного Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії (EEAHRS 2021)


22-23 травня 2021 року відбувся перший Конгрес об’єднаного Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії (EEAHRS 2021), організатором якого виступила українська команда під керівництвом Юлії Овчаренко, Інесси Сербіної та Кузьми Хобзея. Народження бренду EEAHRS стало історичним моментом у науки про волосся, основною місією якого є консолідація фахівців східної Європи та Азії для розвитку трихології, популяризації регіональної клінічної школи та підвищення авторитету східноєвропейських та азіатських експертів у світовому трихологічному співтоваристві. Безумовною перевагою такого співробітництва є можливість розширення географії фундаментальних та клінічних досліджень волосся.

46 спікерів та понад 1500 делегатів з України, Польщі, Грузії, Росії, Білорусі, Сербії, Казахстану, Литви, Латвії, Естонії, Узбекистану, Боснії та Герцеговини, Киргизстану, Румунії, Болгарії, Азербайджану, Вірменії, Тунісу, Єгипту, Греції. , Італії, Британії, Швейцарії, США, Індії, Іспанії, Катару та Ізраїлю висловили квоту довіри та брейнштормили разом в унісон. Такий масштабний захід, який об’єднав східну Європу та Азію – це результат багаторічних зусиль української команди щодо консолідації фахівців регіону.

Унікальну наукову програму, присвячену старінню волосся, було вперше вичерпно розкрито вченими, серед яких поділилися знаннями Лідія Рудницька, Антонелла Тості, Ніно Лорткпанідзе, Ральф Труеб, Мохаммад Джафферані, Бессам Фарджо, Мікела Старачче, Жустинаїсська Олена Арсова, Наталія Крук, Ганна Ляховицкі, Тюлін Гюлець, Акакій Цилосані, Софія Папаніку, Василики Часапі, Хода Монеїб, Зульфія Джетпісбаєва, Фотіма Азімова, Спартак Каюмов, Рута Баркаускайте, Спартак Каюмов, Інга Земе, Ільхом Рахімов, Інесса Сербіна, Кузьма Хобзей, Юлія Овчаренко. Поряд з основами старіння волосся обговорювалися діагностичні критерії вік-асоційованих трихопатій та сучасні стратегії реверсування втрати волосся та пігменту, включаючи можливості регенеративної трихології.

Разом з експертами, у заході брали участь нові особи у трихології, які представили найцікавіші клінічні випадки на інтерактивній вікторині TRICHOLOGY CONSILIUM, яка, сподіваємось, стане гарною традицією Конгресів EEAHRS. Система голосування визначила 10 переможців вікторини, нагороджених призами, серед яких: освітні гранти – стажування в університетській клініці медуніверситету Варшави під керівництвом Почесного президента EEAHRS професора Лідії Рудницької, стажування в університетській клініці національного університету Харкова під керівництвом професора гранти на участь у 2-му Всесвітньому Конгресі з трихоскопії у Сорренто під головуванням професора Антонелли Тості, у 3-му Конгресі UHRS у Києві та 2-му EEAHRS Конгресі у Тбілісі під головуванням Президента EEAHRS професора Ніно Лорткіпанідзе, а також професійна література FotoFinder.

Вперше для проведення професійної міжнародної зустрічі було створено та імплементовано унікальний формат – білігвальний інтерактивний освітній конгрес з інтегрованою системою голосування на основі клінічних кейсів, у режимі реального часу, з наступним моментальним визначенням переможців. В одному місці було зібрано живу відеодемонстрацію із синхронним перекладом, інтерактивний чат для запитань та коментарів та систему голосування для кейсів вікторин. Фактично, було проведено два Конгреси паралельно, англійською та російською мовами.

На об’єднаній зустрічі для широкої аудиторії було представлено новий творчий проект UHRS – PERSONALITY IN TRICHOLOGY. Ця ідея народилася з розумінням, що наша велика удача та задоволення, які нам дарує професія – це люди. Люди, які розділили з тобою любов до трихології, готові дарувати тобі свій досвід та дорогоцінне спілкування, в якому народжуються думки та почуття, ідеї та відкриття, книги та статті, професійні та дружні зустрічі. Кожен із них стає твоїм учителем і частиною твого життя. Наш щирий інтерес і бажання показати особистостей, які здійснили переворот в історії сучасної медицини – родоначальників науки про волосся. Перше інтерв’ю з легендою світової трихології, професором Антонеллою Тості вже доступне на YouTube канале UHRS, де також будуть опубліковані наступні діалоги з персоналіями в трихології.

Нову планку проведення професійних міжнародних зустрічей вкотре було поставлено українською командою. Дякуємо ще раз усім, хто доклав до Конгресу EEAHRS 2021 свою руку та серце – це наша спільна перемога та успіх! Впевнені, що перший захід EEAHRS – це початок великої гарної подорожі щорічних зустрічей на Конгресах Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії у нових столицях трихології.


Віце-президент EEAHRS професор Юлія Овчаренко

Президент EEAHRS професор Ніно Лорткіпанідзе

Почесний президент EEAHRS професор Лідія РудницькаВверх