ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

UHRS 2019

Дорогі колеги!

9-10 лютого 2019 року в Києві відбудеться головна національна подія року в трихології – 2-й Конгрес Українського товариства дослідження волосся з міжнародною участю (UHRS 2019). Структура нашого конгресу наслідує традиції проведення зустрічей Європейських та Всесвітніх конгресів з дослідження волосся і включатиме наукові доповіді, пленарні засідання, практичні семінари, сателітні симпозіуми, участь громадських пацієнтських організацій, також заплановані уявлення стендових доповідей і публікація тез.

На Конгресі свої доповіді представлять провідні світові та вітчизняні експерти галузі. Англомовні доповіді будуть супроводжуватися синхронним перекладом. Унікальною особливістю нашого заходу буде проведення трихоскопічного курсу під керівництвом творця Всесвітнього товариства трихоскопії – професора Лідії Рудницької (Польща). Трихоскопічний метод сьогодні є золотим стандартом в діагностиці захворювань волосся і шкіри голови і, фактично являє собою керівництво з алгоритмів ведення трихологічних пацієнтів і одним з найнеобхідніших практичних навичок для трихолога.

Топ тема другого дня – регенеративні методики в трихології, в якому візьмуть участь провідні національні та закордонні доповідачі. До дат проведення Конгресу ми приурочили історичну подію в сфері трихології – видання російськомовної версії Атласу з трихоскопії (Atlas of Trichoscopy), 2012 випуску, під редакцією професора Лідії Рудницької (Lidia Rudnicka) видавництва Springer. Книга визнана бестселером видавництва 2014-2015 років, переведена на португальську, китайську мови і буде єдиним російськомовним керівництвом з трихоскопії! Подарунком для всіх учасників UHRS2019 стане презентація книги та автограф-сесія.

Метою нашої спільноти є об’єднання фахівців, зацікавлених в синергічному розвитку трихологічної науки і практики: вчених, клініцистів, трихобіологів, фармакологів, трансплантологів, патофізіологів, фахівців естетичної медицини. Ми прагнути ділитися знаннями і досвідом в галузі новітніх наукових досягнень і додатків для клінічної практики, а також зміцнювати професійні і ділові можливості всіх учасників.

Будемо дуже раді бачити Вас на головній національній події в сфері трихології!

Поява JAK-інгібіторів як нового класу препаратів для лікування пацієнтів з гніздовою алопецією (ГА) змінила світ гніздової алопеції та стала початком ери застосування малих молекул у трихології.

читать подробнее

Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОССЯ, що постраждали від російської агресії, які є біженцями або перебувають у небезпеці в Україні.

читать подробнее
Вверх