ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

ПІДТРИМКА ЧЛЕНІВ UHRS

Багато хто з наших членів перебуває у біді, вони змушені залишити свої будинки і переселитися в безпечніші місця в Україні, а багато з них навіть залишили батьківщину та поїхали за кордон. Зараз вони стикаються з багатьма труднощами, як із пошуком житла та роботи, так і з психологічними та побутовими проблемами.

Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОССЯ, що постраждали від російської агресії, які є біженцями або перебувають у небезпеці в Україні. Місія полягає у наданні інформаційної, матеріально-технічної, фінансової, адаптаційної та психологічної підтримки членам UHRS в Україні та за кордоном, які постраждали внаслідок ганебного нападу Росії на Україну.

Напрямки:

1. Будь-яка необхідна допомога членам UHRS в Україні, які постраждали від російської агресії, у тому числі фінансова допомога членам UHRS, які постраждали від російської агресії.

2. Допомога у влаштуванні життя, у тому числі професійного життя за кордоном, для членів, які були змушені покинути Україну. Включно з юридичною та мовною підтримкою

3. Допомога у відновленні після війни.

Ми були б дуже вдячні, якби наші іноземні колеги, дружні професійні асоціації та фармацевтичні компанії могли б надати фінансову підтримку або тимчасову допомогу у працевлаштуванні членам UHRS, які стали біженцями у вашій країні. Шановні колеги, ваша підтримка наблизить нас до припинення війни в Україні, європейській державі з демократичними цінностями та допоможе нашим колегам подолати труднощі війни.

Вкажіть призначення платежу Благодійний внесок на підтримку членів ГО «UHRS»

Рахунок ГО Українського товариства дослідження волосся, призначений для роботи БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ (EURO)

Рахунок ГО Українського товариства дослідження волосся, призначений для роботи БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ (USD)

PayPal: Inessa Serbina treasurer@uhrs.org.ua

Слава Україні!

We organized CHARITY FUND TO HELP MEMBERS OF THE UKRAINIAN HAIR RESEARCH SOCIETY affected by russian aggression, who are refugees or remain in danger in Ukraine.

читать подробнее

Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ ЧЛЕНАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОСССЯ, що потерпіли від російської агресії, які стали біженцями або перебувають у небезпеці в Україні.

читать подробнее
Вверх