ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

МІЖНАРОДНИЙ ТРИХОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС (ITC)

(ITC) – це дводенний захід, який концентрується на окремих гранях досліджень волосся, дерматології, трихології, відновної хірургії волосся, біології волосся і косметичної фармакології, зібраних в єдиний конгрес зареєстрований в системі CPD (безперервне професійне навчання). Захід пройде в Манчестерському музеї науки і промисловості 7-8 вересня 2019, гала-вечеря відбудеться в Національному футбольному музеї. Серед спікерів цього року доктор Корнуелл (TRI Princeton), доктор Грімальт і запрошені спікери від EHRS (проф. Філпот), ISHRS (доктор Хіменес), Бредфордського центру дослідження шкіри (доктор Вестгейт).

Поява JAK-інгібіторів як нового класу препаратів для лікування пацієнтів з гніздовою алопецією (ГА) змінила світ гніздової алопеції та стала початком ери застосування малих молекул у трихології.

читать подробнее

Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОССЯ, що постраждали від російської агресії, які є біженцями або перебувають у небезпеці в Україні.

читать подробнее
Вверх