ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

Для членів UHRS, постраждалих від російської агресії

Дорогі колеги, кожен з нас зараз робить все можливе на своєму місці, щоб наблизити нашу перемогу, вижити, вистояти і підтримати тих, хто потребує нашої допомоги. Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ ЧЛЕНАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОСССЯ, що потерпіли від російської агресії, які стали біженцями або перебувають у небезпеці в Україні. Місія Фонду полягає у наданні інформаційної, логістичної, фінансової, адаптаційної та психологічної підтримки членам UHRS в Україні та за кордоном, які потерпіли внаслідок ганебного нападу Росії на Україну.

Напрямки:

1.Будь-яка потрібна допомога членам UHRS в Україні, які потерпіли від російської агресії, у тому числі фінансової допомоги.

2.Допомога в влаштуванні життя, в тому числі професійного життя за кордоном, для членів UHRS, які були змушені покинути Україну. Включно з юридичною та мовною підтримкою.

3.Допомога у відновленні та адаптації після війни.

Ми звернулися з проханням до наших дружніх асоціацій надати посильну допомогу для членів Українського товариства дослідження волосся, які постраждали від російської агресії. Ми заручилися підтримкою зарубіжних колег та наших партнерів у різних країнах світу, які можуть допомогти у тимчасовому працевлаштуванні та легалізації документів, за умовами відповідного законодавства. До роботи нашого Фонду приєдналася команда високопрофесійних психологів, готових надати психологічну підтримку і допомогти в адаптації до умов життя, що змінилися.

Дорогі колеги, члени Українського товариства дослідження волосся, якщо вам потрібна допомога, будь ласка, внесіть необхідну інформацію в гугл форму, ми будемо раді зробити все, що в наших силах: https://forms.gle/tyWX1d9wVo1t2yVZ7

Разом ми переможемо! Слава Україні!

Поява JAK-інгібіторів як нового класу препаратів для лікування пацієнтів з гніздовою алопецією (ГА) змінила світ гніздової алопеції та стала початком ери застосування малих молекул у трихології.

читать подробнее

Мы организовали БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД ДЛЯ ПОМОЩИ УЧАСТНИКАМ УКРАИНСКОГО ОБЩЕСТВА ИССЛЕДОВАНИЙ ВОЛОС, пострадавшим от российской агрессии, которые являются беженцами или находятся в опасности в Украине.

читать подробнее
Вверх