ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

Для членів UHRS, постраждалих від російської агресії

Дорогі колеги, кожен з нас зараз робить все можливе на своєму місці, щоб наблизити нашу перемогу, вижити, вистояти і підтримати тих, хто потребує нашої допомоги. Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ ЧЛЕНАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОСССЯ, що потерпіли від російської агресії, які стали біженцями або перебувають у небезпеці в Україні. Місія Фонду полягає у наданні інформаційної, логістичної, фінансової, адаптаційної та психологічної підтримки членам UHRS в Україні та за кордоном, які потерпіли внаслідок ганебного нападу Росії на Україну.

Напрямки:

1.Будь-яка потрібна допомога членам UHRS в Україні, які потерпіли від російської агресії, у тому числі фінансової допомоги.

2.Допомога в влаштуванні життя, в тому числі професійного життя за кордоном, для членів UHRS, які були змушені покинути Україну. Включно з юридичною та мовною підтримкою.

3.Допомога у відновленні та адаптації після війни.

Ми звернулися з проханням до наших дружніх асоціацій надати посильну допомогу для членів Українського товариства дослідження волосся, які постраждали від російської агресії. Ми заручилися підтримкою зарубіжних колег та наших партнерів у різних країнах світу, які можуть допомогти у тимчасовому працевлаштуванні та легалізації документів, за умовами відповідного законодавства. До роботи нашого Фонду приєдналася команда високопрофесійних психологів, готових надати психологічну підтримку і допомогти в адаптації до умов життя, що змінилися.

Дорогі колеги, члени Українського товариства дослідження волосся, якщо вам потрібна допомога, будь ласка, внесіть необхідну інформацію в гугл форму, ми будемо раді зробити все, що в наших силах: https://forms.gle/tyWX1d9wVo1t2yVZ7

Разом ми переможемо! Слава Україні!

We organized CHARITY FUND TO HELP MEMBERS OF THE UKRAINIAN HAIR RESEARCH SOCIETY affected by russian aggression, who are refugees or remain in danger in Ukraine.

читать подробнее

Ми організували БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДЛЯ ДОПОМОГИ ЧЛЕНАМ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ДОСЛІДЖЕННЯ ВОЛОСССЯ, що потерпіли від російської агресії, які стали біженцями або перебувають у небезпеці в Україні.

читать подробнее
Вверх