ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

ТЕМАТИЧНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ «ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОЛОГІЯ (ТУ)»

У зв’язку зі стрімким розвитком знань в області вивчення волосся, колегіумом Інституту трихології в 2007 році в Україні вперше була створена і запатентована програма тематичного удосконалення з фундаментальної трихології на основі досягнень світової науки і практики, що регулярно оновлюється за підсумками конгресів Європейського товариства дослідження волосся (Єрусалим, 2011 року; Барселона, 2012 року; Тбілісі, 2016 року; Болонья, 2018 року), Всесвітніх конгресів з дослідження волосся (Шотландія, 2013 року; Південна Корея, 2014 року; Майямі, 2015 року; Кіото, 2017 року; Сітжес, 2019 року), Конгресу Всесвітньої асоціації псоріазу (Франція, 2013 року), Симпозіуму з рубцевої алопеції (США, 2011 року), Всесвітнього конгресу з трихоскопіі (Варшава, 2018 року), 1-го і 2-го Конгресів Українського товариства дослідження волосся (Київ 2017, 2019 років)



ПРОГРАМА ДВОДЕННОГО ЦИКЛУ «ФУНДАМЕНТАЛЬНА ТРИХОЛОГІЯ (ТУ)»


1. Введення в дисципліну.
  • 1.1. Основні напрями наукових досліджень, новітня термінологія і класифікації в дерматотрихології.
  • 1.2. С Сучасні уявлення базових аспектів біології волосяного фолікула, клінічна значущість впливу генетичних, ендогенних і екзогенних факторів на розвиток волосся і виникнення дерматотрихологічної патології.
  • 1.3. Діагностичний маршрут трихологічного пацієнта і його інтерпретація (спеціальні трихологічні тести, трихоскопія, трихограма, фототрихограма, біопсія скальпу, клініко-лабораторні дослідження).
  • 1.4. Набуття практичних навичок роботи на діагностичному обладнанні з основами трихоскопії.
2. Клінічна трихологія.
  • 2.1. Сучасний погляд на питання етіопатогенезу, диференційно-діагностичні алгоритми, європейські стандарти лікування і альтернативні методи терапії основних патологій в практиці дерматотрихолога.
  • 2.1.1. Дифузні форми алопецій (телоген ефлювіум, анаген ефлювіум, синдром втраченого анагену, синдром короткого анагену, трихотиломанія).
  • 2.1.2. Гніздова алопеція.
  • 2.1.3. Андрогенетична алопеція у чоловіків і жінок.
  • 2.1.4. Рубцюючі форми втрати волосся.
  • 2.1.5. Хвороби скальпу.
3. Прикладна трихологія 3.1. Застосування сучасних методик лікувально-профілактичних заходів в терапії та динамічного спостереження пацієнтів дерматотрихологічного профілю (авторські алгоритми поєднаного застосування космецевтичного догляду за шкірою голови і волоссям, фізіотерапевтичних, ін’єкційних і хірургічних методів в лікуванні волосся).




Програма включає розбір цікавих прикладів з практики, відповіді на Ваші запитання в області лікування і догляду за волоссям та шкірою голови, набуття практичних навичок роботи на діагностичному трихоскопічному обладнанні. Даний курс розроблений для лікарів трихологів, дерматовенерологів, дерматокосметологів, лікарів загальної / сімейної практики, лікарів-інтернів та студентів медичних ВУЗів, які цікавляться трихологією.



Навчання в Інституті трихології дає можливість брати участь у лікувальному процесі клініки в атмосфері колегіального спілкування. Методичний матеріал викладено в авторських монографіях та літературі. Спеціально обладнані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня дозволяють успішно здобувати знання і практичні навички в трихології. Заняття проходять з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 брейк-кави і ланч для учнів клініки. Після проходження курсу видається іменний сертифікат і за запитом державний сертифікат ТУ ХМАПО. Підвищення кваліфікації з фундаментальної трихології може бути виїзним освітнім циклом.



ВІДГУКИ



Дорогі колеги, запрошуємо Вас взяти участь у циклі тематичного удосконалення по фундаментальної трихології.



Для реєстрації, будь ласка, заповніть анкету-заявку на цикл, обравши необхідне навчання і дати.



За додатковою інформацією щодо умов, будь ласка, зв’яжіться з нашим модератором освітніх проектів Ярославою Ісаєвою +3 8 095 331 50 85 і ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.