ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

ОСВІТНІЙ МАЙДАНЧИК

Підготовка фахівців в галузі клінічної, хірургічної та естетичної трихології є одним з пріоритетних напрямків Українського товариства дослідження волосся. На базі Інституту Трихології, у співпраці з медичними ВУЗами України та провідними вітчизняними та іноземними фахівцями, з 2007 року проводиться тематичне удосконалення та стажування клінічної трихології – для лікарів-дерматовенерологів, пересадки волосся – для хірургів та асистентів, а також монотематичні семінари присвячені захворюванням волосся для фахівців різного профілю. У 2019-му освітні програми Інституту Трихології були доповнені навчанням новітньої діагностичної методики – трихоскопії естетичної – трихопігментації. На сьогодні, більше 400 учнів Інституту Трихології успішно практикують як у всіх куточках України, так і в інших країнах – Грузії, Росії, Білорусі, країнах Балтії, Німеччини, Марокко, Тунісу, Сербії, Кувейту і Казахстану.МЕТОЮ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ Є:

  • підвищення професійного рівня фахівців;
  • представлення трихології як дисципліни, що ґрунтується на доказах, отриманих науковими, технічними та статистичними методами;
  • сприяння доступності європейської та світової медицини;
  • впровадження стандартів належної медичної практики в трихології;
  • інформування про новітні досягнення вітчизняних і закордонних досліджень в області біології та патології волосся;
  • сприяння прогресу в трихології за допомогою безперервної медичної освіти.


КЛІНІЧНА БАЗА


Інститут Трихології – провідний український клінічний, дослідницький та освітній центр, що спеціалізується на хворобах волосся та скальпу. Заснований в 2009 році, Інститут Трихології є університетською клінікою двох провідних українських вищих навчальних закладів – Харківського національного університету імені Каразіна та Харківської медичної академії післядипломної освіти, на базі якого проводитиметься навчання для студентів, інтернів та лікарів. З 2016 Колегіум Інституту Трихології став ініціатором створення Українського товариства дослідження волосся (UHRS), в 2017 – Школи алопеції в Україні, а в співдружності зі східноєвропейськими колегами в 2019 році став співзасновником Товариства дослідження волосся східної Європи та Азії (EEAHRS) і фактично, є Амбассадором Східно-європейської школи трихології. Щорічно в Інституті Трихології отримують спеціалізовану медичну допомогу більше 3000 первинних пацієнтів. Фахівці Інституту Трихології – визнані експерти в області дерматотрихології, в активі яких сотні публікацій, 10 монографій, понад 20 патентів України за винахід, організацію і виступи на міжнародних конгресах, присвячених дослідженню волосся як в Україні, так і за кордоном trichologycongress.com.ua. Під егідою Інституту Трихології був створений інтернет проект «Trichology Consilium» facebook.com/, який об’єднав понад 1300 клінічних трихологів з 35 країн світу для інтерактивного спілкування.Навчання в Інституті Трихології дає можливість брати участь у лікувальному процесі клініки в атмосфері колегіального спілкування. Методичний матеріал викладено в авторських монографіях та літературі. Спеціально обладнані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня дозволяють успішно здобувати знання і практичні навички в трихології. Заняття проходять з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 кави-брейку і ланч для учнів клініки. Після проходження курсу видається іменний сертифікат і за запитом державний сертифікат ТУ ХМАПО. Тренінги та підвищення кваліфікації можуть бути виїзним освітнім циклом.ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ


Якщо Вам знадобиться додаткова інформація щодо умов, будь ласка, зв’яжіться з нашим секретаріатом і ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.


Модератор освітніх проектів Ісаєва Ярослава +38 095 331 50 85Умови оплати:
Передоплата у розмірі 50% загальної вартості навчання вноситься за місяць до початку курсу. Депозит не повертається, а переноситься на наступний навчальний курс.