ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

World Congress For Hair Research 2022, Melbourne, Australia

WORLD CONGRESS FOR HAIR RESEARCH 2022, MELBOURNE, AUSTRALIA Розвиток товариств дослідження волосся налічує більш ніж 30 річну історію, яка славиться досягненнями в галузі вивчення волосяного фолікулу. Значною мірою ці відкриття стали результатом спільної роботи визнаних спільнот дослідження волосся, з 2000 року об’єднаних в Міжнародну федерацію товариств дослідження волосся (IFHRS) – Європейського товариства дослідження волосся (EHRS, 1989), Американського товариства дослідження волосся (AHRS, 1990), Товариства дослідження науки про волосся Японії (SHRS, 1993), Австроазіатського товариства дослідження волосся і вовни (AAHWRS, 1995), Корейського суспільства дослідження волосся (KHRS, 1998), і з 2019 року – Українського товариства дослідження волосся (UHRS, 2016).

За прийнятою традицією проведення бієнале Всесвітнього конгресу приймає спільнота, за підтримки членів Федерації. У 2022 році Всесвітній конгрес з дослідження волосся повертається в Австралію. Австроазіатське товариство досліджень волосся і вовни, засноване Родні Сінклером, Джорджем Роджерсом і Лі Джонсом, натхнені зростанням і комерційною важливістю виробництва вовни в Австралії і Новій Зеландії, спочатку внесли вклад в розуміння структури волокна, надають ранні дослідження в області біології фолікулу і є ініціаторами багатьох сучасних клінічних досліджень хвороб волосся.

Від імені Українського товариства дослідження волосся, вітаємо австралійських колег з відкриттям ранньої реєстрації та подачі тез і хочемо висловити свою підтримку sister-society у виконанні нашої основної місії – ретрансляції світових знань трихології на території східної Європи і Азії.

І з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в Мельбурні в 2022 році!Відвідайте веб-сайт для отримання більш детальної інформації https://www.hair2021.org

Принять участие