ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

ТРИХОПАТІЇ У ДІТЕЙ (ТУ)

Завдяки останнім сучасним дослідженням було зроблено значний крок в розумінні природи хвороб волосся, обумовлених генетичними причинами, інформації про які тривалий час було критично недостатньо. Ці дані послужили підставою для створення цього циклу, мета якого полягає в поданні ефективного підходу до діагностики та лікування дітей з патологією волосся.ПРОГРАМА ДВОДЕННОГО ЦИКЛУ ТУ «ТРИХОПАТІЇ У ДІТЕЙ»


1. Введення в дисципліну.
  • 1.1 Трихогенез
  • 1.2 Особливості консультування дітей з патологією волосся
  • 1.3 Основи трихоскопічної діагностики в педіатричній практиці
2. Клініко-патогенетичні дані; диференційно-діагностичні алгоритми та стратегії лікування поширених і рідкісних трихопатій в педіатричній популяції.
  • Гніздова алопеція у дітей
  • 2.2 Вроджені / спадкові атріхії і гіпотрихоз
  • 2.3 Аномалії стрижня волосся
  • 2.4 Гетерохромія волосся
  • 2.5 Набуті стани
Відгуки

У програмі освітнього циклу будуть розглянуті сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань волосся і волосистої частини шкіри голови у дітей. Буде представлено унікальний матеріал з актуальним поглядом на трихогенез і генну регуляцію білків волосся, особливості консультування дітей з втратою волосся і трихоскопічна діагностика в педіатричній практиці. Поряд з поширеними станами, програма включає вивчення рідкісних клініко-патогенетичних даних і диференційно-діагностичних алгоритмів спадкових і вроджених атріхій, гіпотрихоз і дефектів стрижня волосся. Автором циклу будуть надані рекомендації щодо практичної реалізації стратегій лікування трихопатій у дітей. Обговорення особливостей захворювань волосся супроводжується великою кількістю ілюстрацій оригінальних клінічних випадків.Навчання в Інституті трихології дає можливість брати участь у лікувальному процесі клініки в атмосфері колегіального спілкування. Методичний матеріал викладено в авторських монографіях та літературі. Спеціально обладнані навчальні аудиторії та клінічні кабінети європейського рівня дозволяють успішно здобувати знання і практичні навички в трихології. Заняття проходять з 10.00 до 18.00, щодня передбачені 2 брейк-кави і ланч для учнів клініки. Після проходження курсу видається іменний сертифікат і за запитом державний сертифікат ТУ ХМАПО. Підвищення кваліфікації з дитячої трихології може бути виїзним освітнім циклом.Дорогі колеги, запрошуємо Вас взяти участь у циклі тематичного удосконалення з дитячої трихології.Для реєстрації, будь ласка, заповніть анкету-заявку на цикл, обравши необхідне навчання і дати.За додатковою інформацією щодо умов, будь ласка, зв’яжіться з нашим модератором освітніх проектів Ярославою Ісаєвою +3 8 095 331 50 85 і ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.