ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

Наши проекты

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

Ми займаємося пошуком та інтеграцією найактуальнішої інформації в світі трихології для вітчизняних фахівців і фахівців Східної Європи. У співдружності команди Українського товариства дослідження волосся з всесвітньо визнаними лідерами науки про волосся були створені кілька монографій і альманахів присвячених хворобам волосся.

Читать подробнее

ШКОЛА АЛОПЕЦІЇ

Під егідою Українського товариства дослідження волосся в травні 2017 року в Україні була створена Школа алопеції – організація допомоги людям з гніздовою алопецією і їх родичам. Цілями і завданнями школи алопеції є: 1. Залучення уваги громадськості до проблем людей з важкими формами гніздової алопеції; 2.Максимальне надання інформації для пацієнтів про гніздову алопецію, її причини, сучасні методи лікування, останні дослідження в цій області;

Читать подробнее

ОСВІТНІЙ МАЙДАНЧИК

Підготовка фахівців в галузі клінічної, хірургічної та естетичної трихології є одним з пріоритетних напрямків Українського товариства дослідження волосся. На базі Інституту Трихології, у співпраці з медичними ВУЗами України та провідними вітчизняними та іноземними фахівцями, з 2007 року проводиться тематичне удосконалення та стажування з клінічної трихології для лікарів-дерматовенерологів, пересадки волосся для хірургів і асистентів, а також монотематичні семінари присвячені захворюванням волосся для фахівців різного профілю.

Читать подробнее