ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

КИЇВСЬКІ ДЕРМАТОЛОГІЧНІ ДНІ 2016

Любі друзі!

13 жовтня 2016 року в Києві відбулася основна профільна конференція – 11 Київські дерматологічні дні. Особисто від організаторів та спікерів сесії «Трихологія» хочу подякувати всім, хто брав участь в цьому професійному заході. А також висловити визнання команді УАДВ, яка робить все можливе для розвитку дерматовенерології в Україні.

Для всіх фахівців, напрямок діяльності яких – хвороби волосся, одним з найбільш очікуваних подій конгресу, стало створення Українського товариства дослідження волосся. Ми дякуємо за заступництво і підтримку академічні кола – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, співдружні профільні асоціації – Європейське товариство дослідження волосся, Грузинське суспільство дослідження волосся, Союз трихологів Росії, а особливо Українську академію дерматовенерології. Хотілося б висловити окрему подяку учасникам нашої сесії за проявлений інтерес до напрямку трихології і оцінку нашої праці, що дозволяє об’єднувати фахівців, зацікавлених у просуванні досліджень біології та патології волосся в Україні.

Консолідація фахівців, зацікавлених у розвитку трихології, захист їх прав та інтересів, сприяння професійному розвитку, проведення наукових досліджень в області біології і патології волосся, організація ефективної взаємодії з пацієнтами, а також створення професійних зв’язків з провідними дослідницькими центрами та фахівцями, з метою інтеграції вітчизняних фахівців в світове Трихологічне співтовариство і залучення в Україну досліджень в області біології і патології волосся є основними цілями Українського товариства дослідження волосся.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку трихології в Україні (клініцистів, вчених, фармакологів, фахівців індустрії краси) приєднатися до важливого кроку в становленні вітчизняної дерматотрихології – створення Українського товариства дослідження волосся і стати його активним учасником.

Приєднуйтесь! https://www.facebook.com/UkrainianHairResearchSociety/

Дякуємо за підтримку, досвід і знання співголів і спікерів нашої сесії Олександру Літусу, Абрахаму Злотогорскому, Ніно Лорткіпанідзе, Тетяні Силюк, Акакію Цілосані, Інессі Сербиній, Кузьмі Хобзею і команді Інституту трихології, висловлюємо щиру вдячність кожному з Вас, і сподіваємося на тривалу перспективну співпрацю!

Вверх