ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

EXCELLENCE IN TRICHOSCOPY

Дводенний продвинутий освітній курс з трихоскопії

Дата – 23 — 24.07.2020

Локація – Харків Superior Golf & Spa Resor

Спікери – Юлія Овчаренко, Кузьма Хобзей, Інесса Сербіна

Шановні колеги,

в даний час трихоскопія визнана золотим стандартом і обов’язковим компонентом обстеження трихологічного пацієнта і на наш погляд, головним практичним досвідом для трихолога. Наш фундаментальний курс адресований як починаючим лікарям, так і фахівцям, регулярно використовуючим трихоскопію в своїй повсякденній роботі. 
 


За останні роки були отримані результати численних оригінальних досліджень, а трихоскопічні знання множаться з величезною швидкістю по всьому світу. У цьому освітньому циклі ми намагалися систематизувати, уніфікувати, пропустити через себе і видати квінтесенцію знань і досвіду по трихоскопії, які нам пощастило придбати в клінічній практиці і аналізуючи досвід експертів. Впевнені, що достовірна інтерпретація результатів трихоскопії можлива лише в контексті клінічної оцінки. Для спрощення сприйняття великого обсягу інформації, матеріал курсу узагальнено в алгоритмічні диференційно-діагностичні системи на основі клінічного паттерну локальної, дифузійної, маргінальної втрати волосся рубцевих і нерубцевих типів. До трихоскопічних критеріїв будуть проведені клініко-гістологічні кореляції для розпізнавання безлічі захворювань волосся, а ключі до діагностики активності захворювання, вибору і моніторингу терапії будуть представлені на підставі відомих властивостей трихоскопії відображати патофізіологічні процеси. Ми переконані, що учасники курсу зроблять власні відкриття і запрошуємо поділитися своїм досвідом, отриманим в цій розвиваючій області знань. У форматі колегіального спілкування ми зможемо обговорити цікаві клінічні кейси. 


Я сподіваюся, отримані знання допоможуть вам дізнатися професійні тонкощі та особливості застосування цього методу дослідження для успішного впровадження в свою клінічну практику і дякую вам, мої шановні колеги за довіру і честь поділитися з вами досвідом. 


Вверх