ФОРМА ЗАЯВКИ
Авторизация
Регистрация

Регистрация ограничивается только активными членами UHRS.

Если вы хотите стать членом UHRS, пожалуйста, заполните форму заявки.

Если вы уже являетесь членом UHRS, пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы зарегистрироваться. Спасибо.

Нагороди

На першому Конгресі Українського товариства дослідження волосся, було оголошено про присвоєння звання почесного члену UHRS яке було урочисто присвоєно за внесок в розвиток світової науки і активну підтримку в розвитку Українського товариства дослідження волосся.

Мохаммад Джафферані (США)
Клінічний професор психодерматології, психіатрії та поведінкових наук Медичний коледж Університету Центрального Мічигану, Мічиган, США Директор JPS Психіатрична та психологічна служби, Сагіно, Мічиган Асоційований член Європейського товариства дерматології та психіатрії Член Міжнародного форуму з вивчення сверблячки
Родні Д. Сінклер (Австралія)
Професор дерматології Мельбурнського університету. Директор відділення дерматології Sinclair У минулому президент Австралазійського товариства дослідження волосся та вовни (AHWRS), Австралазійського товариства дерматологічних досліджень, Фонду шкіри та раку Вікторії. Автор 13 підручників з дерматології та понад 400 наукових публікацій. Співавтор розділу з дерматології в Оксфордському підручнику медицини та провідний автор терапевтичних рекомендацій – дерматологія. Вважається світовим лідером у галузі діагностики та лікування захворювань волосся, нігтів, псоріазу та раку шкіри.
Серхіо Ваньо Гальван (Іспанія)
Доктор філософії Доцент дерматології Університету Алькала Директор відділення трихології університетської лікарні Рамон-і-Кахаль Директор відділення трихології та трансплантації волосся престижної клініки Pedro Jaén Group, Мадрид. Координатор клінічних досліджень дерматологічної служби університетської лікарні Рамон-і-Кахаль Керівник активної дослідницької групи з вивчення різних форм алопеції (див. #TricoHRC). Координатор Іспанської групи тріхології. Директор міжнародного магістра в галузі трихології та трансплантації волосся в Університеті Алькала. Член правління Європейського товариства дослідження волосся. Експерт у галузі ТРИХОЛОГІЇ та ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ВОЛОССЯ. Творець медичних програм DermoMap y FotoSkinand Dermassistance Президент Асоціації дослідників електронної охорони здоров’я
Марія Фернанда Рейс Гаваззоні Діас (Бразилія)
Професор кафедри дерматології, Федеральний університет Флуміненсе, Нітерой, Ріо-де-Жанейро, Бразилія Член правління Американського товариства дослідження волосся (AHRS) Експерт освітньої веб-платформи Trichology Consilium
Олександр Літус (Україна)
доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Президент Української академії дерматовенерології. Головний редактор спеціалізованого медичного журналу «Дерматолог». Творець і ініціатор численних освітніх проектів для лікарів дерматовенерологів в Україні та за кордоном: Євро-Азіатська асоціація дерматовенерологів, Київські дерматологічні дні, Dermatology Grand Round, Medical Knowledge Hub. За кращі клінічні постери українські фахівці були відзначені тревел-грантами на відвідування Європейського / Всесвітнього конгресів з дослідження волосся. Представлені постер-презентації по основній темі конгресу – трихопатії у дітей, висвітлювали рідкісні нозології, трихотіломанію і монілетрікс.
Антонелла Тості (США)

Антонелла Тості (США) – професор дерматології та дерматохірургії в Університеті Майамі, нагороджена фондом Фредріка Брандта. Є всесвітньо визнаним експертом в області захворювань волосся і нігтів.

В активі блискучого вченого понад 750 наукових публікацій, серед яких чотири навчальних посібники з діагностики та лікування захворювань волосся, включаючи перший дерматоскопічний атлас волосся і нігтів.

Антонеллу Тості без перебільшення можна назвати родоначальником науки про волосся і легендою в світовій трихології. Вона є співзасновником Європейського товариства дослідження волосся – флагмана в розвитку світової трихології і була одним з перших президентів цієї професійної асоціації, в даний період часу легенда Антонелла Тості – секретар і скарбник Північноамериканського товариства дослідження волосся. У 2017 році професор Антонелла Тості стала ініціатором створення і співзасновником Міжнародного товариства трихоскопії (ITS) і є його Генеральним секретарем.

Ральф М. Трюеб (Швейцарія)
Професор дерматології, Президент Європейського товариства дослідження волосся (2008-2011), засновник і діючий голова Швейцарського фонду досліджень шкіри і волосся (з 2011). Після 20 років роботи на кафедрі дерматології Університетської клініки Цюріха, де він заснував і керував клінікою діагностики волосся, професор Трюеб створив Центр дерматології та трихолоrії в Валлізеллене, в кантоні Цюріх, в якому пройшли стажування тисячі фахівців, які практикують в трихолог в усьому світі. Області його науково-дослідницького інтересу включають клінічні аспекти хвороб волосся, феномен запалення при втраті волосся, проблеми старіння волосся, а також особливості психологічної взаємодії з пацієнтом трихологічного профілю. Професор Трюеб є автором і співавтором понад 170 рецензованих наукових статей, редактором кількох монографій.
Лідія Рудницька (Польща)
професор дерматології, завідувач кафедри дерматології Медичного університету Варшави. Лідія Рудницька є президентом Польського спільноти дерматологів (PDS) і творцем Всесвітнього товариства трихоскопії (ITS). Дерматолог зі світовим ім’ям, присвятила свою наукову роботу дослідженню склеродермії, але більшу популярність і всесвітнє визнання здобула як автор методики трихоскопії. Метод трихоскопії зробив революцію в трихології і сьогодні визнаний золотим стандартом в діагностиці захворювань волосся і шкіри голови. Атлас трихоскопії під редакцією професора Рудницької є найкращим посібником в цій динамічно розвивається і без перебільшення заслуговує почесне місце в бібліотеці кожного трихолога.
Рамон Грімальт (Іспанія)
професор кафедри дерматології Каталонського міжнародного університету, член правління Європейського товариства дослідження волосся (EHRS). Основна сфера наукових інтересів лежить в області трихології, педіатричної дерматології і космецевтики. Представив свої роботи на більш ніж 100 міжнародних конгресах і 90 національних конгресах. Оглядач 10 наукових журналів, редактор журналу “Medicina Cutanea Ibero Latina Americana”. Організатор 22 наукових конгресів і член 18 наукових товариств. Автор понад 120 публікацій і 9 книг. Відомий у всьому світі як співавтор підручника по захворюваннях волосся у дітей, який був перевиданий тричі і переведений на китайську мову. Активний блогер. Читає лекції на 5 мовах: англійській, іспанській, італійській, французькій, каталонською.
Абрахам Злотогорскій (Ізраїль)
професор дерматології, завідувач кафедри дерматології та венерології, Медичний центр Хадасса – Єврейський університет, директор Центру генетичних захворювань шкіри і волосся в Єрусалимі і президент Європейського товариства досліджень волосся (EHRS).

Його основними клінічними і дослідницькими інтересами є всі аспекти захворювань волосся, генодерматози, рак шкіри, псоріаз і запальні дерматопатії. Він виявив і описав кілька нових захворювань і мутованих генів, що викликають ці стани і опублікував 180 рецензованих статей, глав книг і 2 книги по захворюваннях волосся.